O mnie


Mam na imię Ada i witam Cię serdecznie na moim blogu.

Avida Dollars, to moje małe miejsce w sieci, które powstało w lutym 2013 roku. Od zawsze interesował mnie świat kosmetyków i makijażu. Los jednak sprawił, że moje życie potoczyło się w innym kierunku. Studia z gospodarki przestrzennej nie pozwalały mi zbytnio na realizowanie dziecięcego marzenia o zostaniu wizażystką, a miłość do tego zajęcia kwitła w najlepsze. Wtedy też postanowiłam zmienić coś w swoim życiu i stworzyć bloga gdzie mogę z Wami "porozmawiać" o kosmetykach i tworzyć makijaże na różne okazje. Nie sądziłam jednak, że ta przygoda z internetem przetrwa, ale jak widać moja pasja do blogowania, nie umarła i zabawa trwa w najlepsze.

Kilka słów o mnie


25-latką z Zabrza uwielbiającą Salvadora Dali (stąd nazwa bloga), absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Gospodarka przestrzenna.  Na co dzień zajmuję sobie czas pstrykaniem zdjęć (nie tylko kosmetykom, ale ostatnio makro pochłania mnie doszczętnie), zabawą z psem, miłością do natury i mojego przyszłego małżonka. Oprócz tego, jak to rasowa blogerka zajmuje się buszowaniem po drogeriach i opisywaniem kosmetyków na blogu.

Moja cera
Niegdyś mieszana, a obecnie dzięki odpowiedniej pielęgnacji normalna ze skłonnością do zaskórników. Uwielbiam kosmetyki o właściwościach przeciwzmarszczkowych, bo uważam, ze lepiej zapobiegać niż leczyć. Lubuje się także w kosmetykach naturalnych i organicznych.

Media społecznościowe
Uzupełnieniem bloga są profile społecznościowe tj. Instagram, Facebook, Twitter każdy z nich posiada grono fanów i zyskuję co raz to większą popularność. Ważne jest dla mnie to, że są to realni obserwatorzy w 99% pochodzący z Polski, dzięki temu będę mogła dotrzeć z Państwa reklamą do przyszłych realnych klientów.

Zdjęcia na bloga robię cyfrowym aparatem fotograficznym Samsung WB110, wspomagam się też czasem lampą pierścieniową.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz